Znajdź wiadomość

czwartek, 02 stycznia 2017

Trzy osoby zostały ranne w dwóch wypadkach, do których doszło niemal w tym samym czasie w pobliżu Krasnej Góry.

Autor: Greg Kliknięć: 15372 Komentarzy: 18

Protestujący oraz wojewoda opolski wydali wspólne oświadczenie, w którym informują, że część osób zawiesi głodówkę. Przeciwnicy powiększenia Opola chcą, by przyjechał do nich minister Mariusz Błaszczak.

Autor: Greg Kliknięć: 5645 Komentarzy: 39

Arkadiusz Wiśniewski, prezydent Opola, na dzisiejszej konferencji prasowej poświęconej powiększeniu miasta stwierdził, że nie wyklucza w Opolu – a dokładniej: na przyłączonych terenach - pojawienia się dwujęzycznych tablic, o które wnioskuje Mniejszość Niemiecka.

Autor: Majlan Kliknięć: 22675 Komentarzy: 144

Prezydent Arkadiusz Wiśniewski wraz ze swoimi współpracownikami poinformowali, że powiększone wczoraj o 12 okolicznych sołectw Opole funkcjonuje bez większych zastrzeżeń.

Autor: Majlan Kliknięć: 11679 Komentarzy: 59

O nadużywaniu alkoholu i towarzyskich nieporozumieniach skutkujących interwencjami policji, w Drugiej Kawie rozmawialiśmy z komisarzem Hubertem Adamkiem z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Autor: jaceksz Kliknięć: 1441 Komentarzy: 0

W rozpoczynającym się roku Komenda Wojewódzka Policji w Opolu przyjmie do służby 150 funkcjonariuszy. Pierwsi z nich założą mundur już w lutym. - Mimo potencjalnych niebezpieczeństw praca na rzecz obywateli daje ogrom satysfakcji i możliwość ciągłego rozwoju – słyszymy od policjantów.

Autor: Majlan Kliknięć: 9338 Komentarzy: 12

Od wczoraj parking na Placu Kopernika nie jest już objęty strefą płatnego parkowania – ta z kolei pojawi się na kolejnym odcinku ulicy Kośnego. To główne zmiany, jakie czekają opolskich kierowców jeśli chodzi o płatny postój w centrum miasta.

Autor: Majlan Kliknięć: 21273 Komentarzy: 7