Znajdź wiadomość

Kilka minut przed godziną 15 na 243. kilometrze autostrady A4 w kierunku Katowic doszło do niebezpiecznego zdarzenia, w którym ucierpiały 3 osoby.

Autor: Majlan Kliknięć: 21108 Komentarzy: 15

O godzinie 7 w noworoczny poranek do Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrzeniu Wielkim – gdzie od blisko tygodnia trwa protest głodowy przeciwników powiększenia Opola – przyjechali Adrian Czubak, wojewoda opolski oraz wicewojewoda Violetta Porowska.

Autor: Majlan Kliknięć: 12664 Komentarzy: 54

Andrzej miał normalną pracę za granicą. Twierdzi, że wykończyła go żona. Nie chce iść do noclegowni, bo tam są ponoć wszy. Takich przypadków jest dużo. Opolska Straż Miejska pomaga bezdomnym przetrwać zimę.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 4457 Komentarzy: 5

Zapytaliśmy mieszkańców miasta o ich postanowienia na 2017 rok. Wśród najczęstszych odpowiedzi pojawiały się: chęć zadbania o własne ciało i rzucenie palenia papierosów. O tym, jak wytrwać w powziętym postanowieniu rozmawiamy z ekspertami – instruktorem kulturystyki i psychologiem.

Autor: Majlan Kliknięć: 4729 Komentarzy: 5

W sobotę około godziny 23:30 na trasie pomiędzy Leśnicą a Zdzieszowicami osobowy volkswagen wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Ranna została jedna osoba.

Autor: Majlan Kliknięć: 7358 Komentarzy: 21

Około godziny 7 na ulicy Sosnkowskiego w Opolu doszło do tragicznego w skutkach potrącenia na przejściu dla pieszych.

Autor: Majlan Kliknięć: 8137 Komentarzy: 9

W noworocznej Drugiej Kawie o gospodarce – w skali kraju i na Opolszczyźnie – rozmawialiśmy z doktorem Witoldem Potworą, ekonomistą, prorektorem Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji. W jego ocenie ubiegły rok w obu przypadkach „nie był najgorszy”.

Autor: jaceksz Kliknięć: 1033 Komentarzy: 0

Od północy 12 sołectw - lub ich części - z 4 podopolskich gmin znajduje się w granicach Opola. Tym samym powierzchnia miasta zwiększyła się o 52 km2, a liczba mieszkańców wzrosła o 9.2 tys. - do łącznej liczby 128 tys.

Autor: Majlan Kliknięć: 47629 Komentarzy: 163

Przy akompaniamencie największych przebojów Kayah i muzyki serwowanej przez DJ'a One Brother'a opolanie tanecznym krokiem przywitali 2017 rok.

Autor: Majlan Kliknięć: 6840 Komentarzy: 56