• Wyświetleń: 3527
    • Dodano: 2015-09-12 / 22:19
    • Komentarzy: 9

Cudu nie było. Gwardia Opole przegrała z Vive Tauron Kielce

Na początku meczu można było odnieść wrażenie, że Gwardia Opole walczy jak równy z równym, ale z czasem mistrz pokazał, gdzie jest miejsce beniaminka, Vive Tauron Kielce pierwszą połowę wygrał 19:14, a cały mecz 38:26.

Do hali przy ulicy Kowalskiej nie dało się włożyć szpilki. Nadkomplet publiczności - co zrozumiałe - chciał na żywo zobaczyć takie gwiazdy jak Szmal,Lijewski czy Jurecki. Tym większy było zdziwienie tych, jak i chyba naszych zawodników, że po kilku minutach Gwardia Opole prowadziła (!) 6:3. Po czasie dla trenera gości, podopieczni Rafała Kuptela nie odstawali i do 17 minuty mieli minimalnie prowadzenie w meczu z brązowym medalistą Ligi Mistrzów. Niestety wtedy lew się obudził, najpierw wyrównał, a później zaczął uciekać. Po pierwszej połowie Gwardia przegrywała 14:19.

Druga połowa była trochę nudniejsza. Vive bezlitośnie wykorzystywało nasze błędy i regularnie powiększało przewagę. Po kilku minutach drugiej połowy, zawodnicy z Kielc mieli 6 bramek przewagi. Nasi, jeżeli nawet dochodzili do sytuacji rzutowych, to odbijali się od muru, który wybudował Sławomir Szmal w swojej bramce. Brawo dla Gwardii za walkę - szczególnie w pierwszej połowie. Opolanie pokazali, że potrafią walczyć z najlepszymi. Jednak do cudu nie doszło i Gwardia przegrała cały mecz 26:38.

2015-09-14 14:27:29 [31.1.35.*] id:1375577
    agenttomekk: Napisał postów [493], status [starszy pismak] Reputacja
    była walka to się liczy a nie to co nożni kopacze w premiershit prezentują o drużynie z naszego podwórka odrze nie wspominając

2015-09-13 16:44:51 [31.175.41.*] id:1375377
    nienawidzę: Napisał postów [52], status [rozkręca się] Reputacja
    Mamy najlepszych kibiców w całej lidze.Vive to tylko kasa kasa kasa.Niech Kowalski z Wiśniewskim zaczną szukać sponsora a nie tylko lansować sie do zdjęć na meczu.Mamy ECO Elektrownie Opole a sponsora nie ma.

2015-09-13 19:56:22 [164.126.189.*] id:1375396
    avacanda: Napisała postów [1976], status [Szycha] Reputacja