• Wyświetleń: 3938
    • Dodano: 2015-08-27 / 10:01
    • Komentarzy: 3

Festiwal bramek przy Oleskiej. Odra rozgromiła Chrząstowice.

W meczu 1/32 wojewódzkiego Pucharu Polski nie było wątpliwości kto jest lepszy. Rywal z okręgówki przegrał z III – ligowcem aż 0:9. Już w pierwszej połowie Odra strzeliła 6 bramek, a w drugiej dołożyła trzy. Weinzettel mógł na te 90 minut pójść na ryby. - To był dobry mecz treningowy – dodał po wszystkim trener Smółka.

Odra przystąpiła do tego spotkania w roli gościa, ze względu na remont obiektu w Chrząstowicach. Na pierwszego gola czekaliśmy do 10-tej minuty. Indywidualny rajd w pole karne zaliczył Janusz Gancarczyk i pokonał bramkarza LZS-u - Piotra Polednie – po raz pierwszy. 7 minut później, ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców po raz drugi. W 20 minucie swoje przedstawienie rozpoczął grający na środku pomocy Przemysław Bella. Gola w 20, 29 i 37 minucie dały mu klasycznego hat-tricka, a Odrze prowadzenie 5:0. Na listę strzelców w pierwszej połowie wpisał się jeszcze Mateusz Bodzioch. Po pierwszej połowie, kibic z dobrym wzrokiem zobaczył na tablicy wyników przy Oleskiej rezultat 6:0.

Strzelanie w drugiej połowie rozpoczął Adrian Droszczak w 49 minucie. 120 sekund później swoje piękne uderzenie z rzutu wolnego dołożył Damian Ałdaś i było 8:0. Niektórzy kibice zaczęli się wtedy zastanawiać, czy Odra pobije swój rekord zwycięstwa 13:0 w oficjalnym meczu. Do tego nie doszło, bo nasi zawodnicy zaczęli mieć problemy z koncentracją i zmarnowali kilka 200, a nawet 300 procentowych okazji. Warto odnotować, że LZS pojawił się na kilka minut na połowie Odry. Nawet oddał strzał. Z rzutu wolnego z około 35 metrów pięknie uderzył grający trener – Łukasz Wilczek. Piłka minęła bramkę Weinzettela o około metr. Ostatniego gola w tym meczu zdobył Mateusz Peroński w 71 minucie. - Odrze gratuluje zwycięstwa i życzę powodzenia w kolejnych meczach – powiedział na konferencji prasowej (zestresowany) grający trener LZS-u Chrząstowice, Łukasz Wilczek.

Następny mecz ligowy Odra zagra w sobotę. Zmierzy się na wyjeździe z Pniówkiem Pawłowice Śląskie.

2015-08-27 22:49:51 [89.64.25.*] id:1372089
    antyP.I.S.: Napisał postów [5736], status [VIP] Reputacja
    Huurrra huurra..Odra "rozgromiła"Chronstau buuhahah..normalnie osiągnięcie wagi narodowej..a Pejter z Chronstau był??

2015-08-27 15:36:03 [95.41.132.*] id:1372015
    agenttomekk: Napisał postów [493], status [starszy pismak] Reputacja
    hronstau nie dał rady coś podobnego a nasi teraz na wyjazd jadą to co 0-9 hehe

2015-08-27 10:35:02 [77.254.22.*] id:1371974
    hahahaha: Napisał postów [22273], status [VIP] Reputacja
    jak do nas kiedyś przyjechał Raków Częstochowa to raz rozpykali podobnie ;)