• 14
  • Wyświetleń: 5297
  • Dodano: 2015-07-13 / 06:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Gdy chcesz być FIT, gdy chcesz być SPORTy

 
 
Gdy chcesz być FIT, gdy chcesz być SPORTy
Sport i aktywne życie na stałe wpisały się już w plany dnia wielu osób. Często motywacją jest nadwaga, poszukiwanie czegoś innego na pewnym etapie życia, znużenie powtarzalną i monotonną pracą albo po prostu namowa znajomych.

Szukamy wtedy roweru, wychodzimy na spacer, zaczynamy biegać, pływać, chodzić po górach, umawiać się na popularne “kijki”. Po jakimś czasie okazuje się, że ta nasza “wymuszona” aktywność staje się mini-nałogiem, czujemy się lepiej, śpimy “kolorowiej”, funkcje życiowe naszego ciała stają się takie jakie powinny być, z chęcią idziemy do pracy, częściej uprawiamy seks, a już na pewno częściej się uśmiechamy i jesteśmy bardziej życzliwi. A wiadomo, jedna uśmiechnięta osoba zarazi kilka innych i… nasz Świat stanie się może lepszy.

Ruch i aktywność fizyczna zmienia życie wielu osób mimo, że początki są nieraz bardzo trudne. “Nie chce mi się”, “może jednak jutro”, “nie ma się w co ubrać”, “mój rower nie ma lampki i zapięcia”, “buty mnie cisną”, “biedronka się na mnie patrzy” … :) Skąd my to znamy...

Między innymi w związku z w/w pytaniami i dylematami wpadliśmy na pomysł stworzenia miejsca, gdzie będziemy mogli odpowiednio ubrać się w strój sportowy w którym bieganie, jazda na rowerze, jogging, fitness, turystyka czy pływanie staną się bardziej przyjemne i nie będziemy odczuwać dyskomfortu.

I tak stworzyliśmy od zera sklep Fit & Sport (czytaj jak chcesz :), chociaż coraz częściej używamy fonetycznie Fit i Sport), miejsce gdzie znajdziesz to czego szukasz, aby uprawiać bieganie, fitness, jeździć na rowerze, chodzić na “kijki” (Nordic Walking), pływać. Posiadamy akcesoria rowerowe i odzieżowe, suplementy diety Isostar (w niezłych cenach).

Postawiliśmy na jakość i... na jakość, postanowiliśmy sprzedawać tylko to, czego sami używamy - a sport to już znaczący czas, wypełniający spory kawałek naszego tygodniowego kalendarza. Chcemy być w tej materii bezkompromisowi.

Zapraszamy wszystkich do naszego lokalu w Opolu-Grudzicach przy ulicy Strzeleckiej, na skrzyżowaniu z ulicą Młodej Polski (w okolicach Straży Pożarnej Grudzice). Jeśli chcesz to możesz nas również odwiedzić poprzez www.fitisport.pl (i nawet coś kupić online).

Nie mamy kłopotu z zakupem i wymianą “bo niestety koszulka jest za duża”. Będziemy obsługiwać naszych klientów tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni.

Znajdziesz u nas takie marki jak:

- Endura - pierwsza liga ubiorów na rower
- Nessi - całkowicie polska marka do biegania i fitness z “przekolorowymi i optymistycznymi” ciuszkami, wspaniała jakość
- Brubeck - stworzona i wyprodukowana w Polsce odzież termoaktywna na narty, na rower i do biegania
- ASICS - japońska marka sportów lekkoatletycznych, w naszym sklepie głównie do biegania, jeden z niekwestionowanych światowych liderów
- Speedo - każdy, kto pływa powinien przynajmniej raz w życiu ubrać strój lub okularki tej firmy. Mamy też klapki :)
- Berkner - odzież rowerowa wyprodukowana w Polsce, bardzo wysoka jakość
- Isostar - nawodnienie organizmu, energetyki, bidony - marka znana chyba każdemu (mamy naprawdę super ceny)

Tak, to jest artykuł sponsorowany! Ale może właśnie dzięki niemu przyjdziesz do nas, zakupisz coś w czym będzie Ci po prostu dobrze i jednocześnie będziesz promował miejscowy biznes. Jesteśmy bowiem firmą lokalną, rodzinną, mieszkamy i płacimy podatki w Opolu, do czego wszystkich innych również zachęcamy. Im więcej nas będzie, tym nasze miasto będzie piękniejsze, bardziej radosne, a my będziemy dumni z naszego grodu.

Biegasz, jeździsz na rowerze, pływasz, jeździsz na nartach, uprawiasz fitness, uprawiasz turystykę lub jesteś po prostu aktywny? Chcesz się czuć bezpiecznie i komfortowo oraz mieć pewność, że ubiór, który właśnie ubrałeś, Cię nie zawiedzie? Mamy coś dla Ciebie - wysokiej jakości odzież dla osób aktywnych, w której będziesz się czuł komfortowo i wyglądał znakomicie. Przyjdź i przekonaj się!

Mieścimy się w Opolu przy ul. Młodej Polski 2 (skrzyżowanie ulic Strzeleckiej i Młodej Polski)
e-mail: sklep@fitisport.pl
www.fitisport.pl
tel. 77 453 93 25

Artykuł sponsorowany

reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.