• Wyświetleń: 2897
    • Dodano: 2015-05-28 / 00:04
    • Komentarzy: 9

Remis z BKS-em, ale Odra wciąż liderem

Odra Opole zremisowała z BKS-em Stalą Bielsko - Biała 0:0 w 35. kolejce III ligowych spotkań. Zespół Zbigniewa Smółki miał mnóstwo sytuacji, ale raził nieskutecznością. Polonia Bytom pewnie wygrała z Szombierkami 3:0, przez co zbliżyła się do liderującej Odry na jeden punkt.

Ku zaskoczeniu kibiców, pierwsze kilkanaście minut należało do przyjezdnych. Czwarty w tabeli BKS miał kilka groźnych sytuacji, a najbliżej strzelenia gola był Seweryn Caput, który strzelił tuż obok słupka. Po 20 minutach Odra się obudziła i zaczęła atakować. Co ciekawe piłka w pierwszej połowie trafiła dwa razy do siatki BKS-u, ale przy obu strzałach Marek Gładkowski był na spalonym. Po pierwszych 45 minutach był bezbramkowy remis.

Druga połowa zaczęła się od kontrowersyjnej decyzji (albo braku decyzji) sędziego. Łukasz Żegleń głową uderzył w kierunku bramki gości, a bramkarz Stali wybił piłkę prosto na rękę swojego kolegi z drużyny. Mimo protestów naszych piłkarzy, sędzia nie podyktował rzutu karnego.

Kilka minut później Damian Ałdaś mógł zdobyć gola sezonu. Uderzył z ponad 30 metrów, a piłka wędrowała prosto w okienko bramki BKS-u. Jednak ponownie świetnie w bramce gości spisał się Krzysztof Kozik. Niewiele zabrakło, a to Odra by straciła bramkę. Pod koniec meczu Damian Zdolski przelobował naszego bramkarza, ale na szczęście czujny był Bartłomiej Gawron, który wybił piłkę zmierzającą do pustej bramki. Odra miała jeszcze kilka sytuacji - w tym strzał nad bramką z 8. metrów w wykonaniu Sebastiana Deji - ale nie była w stanie zdobyć gola w tym meczu. Ostatecznie przy Oleskiej 51 padł remis 0:0.

Hubertus: Napisał postów [31356], status [VIP] Reputacja
    ...co muszą jeszcze zrobić by awansować klasę wyżej ?

2015-05-28 06:40:01 [178.252.16.*] id:1348774
    Mirexx: Napisał postów [525], status [rozpisany/na] Reputacja
    Muszą wygrać jeszcze najbliższe 3 mecze oraz wygrać baraże z Wartą Poznań. A propos wyniku to było 0-0 a nie 1-1. Te gole to chyba wiatr wepchał do bramek.

kwapiszon: Napisał postów [350], status [pismak] Reputacja
    1:1 ? A kto strzelił bramki ? Chyba osoba która to pisała nie była na meczu. Był remis, ale 0:0.