• Wyświetleń: 4578
    • Dodano: 2015-04-26 / 00:21
    • Komentarzy: 9

Koniec serii zwycięstw. Odra przegrała z GKS-em Jastrzębie

Mimo tego, że Odra Opole była lepszym zespołem to przez jeden błąd w obronie przegrała mecz z GKS-em Jastrzębie 0:1. Tym samym podopieczni Zbigniewa Smółki przewali serię 6-ciu zwycięstw, a Polonia „doskoczyła” do Odry na jeden punkt.

Odra zaczęła z przytupem, bo po kilku minutach gry miała kilka okazji. Niestety od początku było również widać świetną dyspozycję kapitana naszych rywali – Kamila Jadacha. Napastnik czekał na błąd naszej defensywy i się doczekał. W 28 minucie Damian Ałdaś podał do rywala, który wyszedł na sam na sam, minął Tobiasza Weinzettela i strzelił na 1:0. W pierwszej połowie Odra miała jeszcze kilka sytuacji, ale nie udało jej się strzelić wyrównującej bramki.

W drugiej części Odra przeważała, ale nie przekładało się to na bramki. Między innymi dzięki świetnej grze obrońców GKS-u Jastrzębie. Na pomeczowej konferencji prasowej trener Zbigniew Smółka powiedział, że według statystyk posiadanie piłki było zdecydowanie na korzyść Odry w stosunku 70% do 30%. Niestety druga połowa nie zmieniła rezultatu, a ten jeden błąd w pierwszej połowie wystarczył, aby Odra przegrała mecz 0:1. Polonia Bytom wygrała swój mecz co oznacza, że ma zaledwie punkt straty do liderującej drużyny z Opola.

Kolejny mecz Odra Opole zagra na wyjeździe z LKS-em Czaniec.

2015-04-26 10:33:20 [213.231.196.*] id:1338848
    Stefan: Napisał postów [27022], status [VIP] Reputacja
    O.T. Dzisiaj 29. rocznica Czarnobyla. W sumie ten kwiecień coś ciekawy jest: 14-15 kwietnia 1912 - Titanic; 26 kwietnia 1986 - Czarnobyl; 7 kwietnia 1989 - Komsomolec; 10 kwietnia 2010 - Tu154M-101. I wszystkie te katastrofy łączy jedno. Spowodowane zostały przezludzką głupotę i ignorancję...