• Wyświetleń: 2690
    • Dodano: 2015-01-18 / 22:32
    • Komentarzy: 5

Orlik wygrywa w karnych z Comarchem

Bardzo wyrównany mecz oglądała dziś publiczność na opolskim lodowisku Toropol. O wyniki zdecydowały dopiero rzuty karne, w których górą byli gospodarze.

Pierwsza tercja przebiegła bezbramkowo. Wynik spotkania otworzył dopiero w 27. minucie Adrian Kowalówka, zdobywając pierwszą bramkę dla Comarchu Cracovii. Sędzia musiał sprawdzić zapis wideo, by ostatecznie uznać gola. Minutę później na 1:1 wyrównał Mateusz Sordon z Orlika. Takim wynikiem zakończyła się druga tercja.

W trzeciej tercji nie padła żadna bramka i konieczna była dogrywka, by rozstrzygnąć wynik meczu. I w niej nie padł żaden gol, dlatego wynik ustaliły dopiero rzuty karne.

Ich pierwszym wykonawcą był Joseph Harcharik, który pokonał bramkarza Cracovii. Potem strzał Słabonia obronił Murray, a na 2:0 wynik karnych ustalił Fabry. Bramkę dla Cracovii zdobył Sebastian Kowalówka, za to gola dla Opolan nie zdobył Virolajnen. W decydującym momencie Filip Stoklasa z Cracovii trafił w słupek dzięki czemu mecz wynikiem 2:1 wygrali Opolanie.

- Mecz był bardzo wyrównany. Na początku brakowało nam pewności siebie, później się to wyrównało. Wynik remisowy jest sprawiedliwy, bo w karnych po prostu wypadliśmy lepiej i zdobyliśmy dwa ,punkty z których się cieszymy - komentował po meczu Jacek Szopiński, trener MUKS Orlik Opole.

Modano: Napisał postów [19], status [nowy] Reputacja
    Jeśli to twoje jedyne zmartwienie to już uspokajam :). Orlik radzi sobie dobrze w lidze. Zresztą w tym sezonie żadna drużyna nie spada z PHL.
    2015-01-19 02:43:46 [178.37.191.*] id:1302103
    Hetman Wielki: Napisał postów [350], status [pismak] Reputacja
    heh a gdzie te 22.000 kibiców ???? którzy głosowali na Orlika w plebistycie drużyny roku ??!! marne 600 osób na meczu.... ale hop hop hop ---- ta kartoniada robi wrażenie buahahaahah , masakra :D kto wpadł na taki pomysł :D

2015-01-19 07:41:42 [89.79.83.*] id:1302111
    Opolanin53: Napisał postów [42], status [rozkręca się] Reputacja
    jestes " wielki" w swojej małości, byc może zrobiles cos" wielkiego " w swoim zyciu , docen to co jest i moze byc ,twoja krytyka wyplywa z tej "wielkosci"