• Wyświetleń: 2350
    • Dodano: 2014-10-31 / 22:58
    • Komentarzy: 10

Orlik przegrywa z liderem

Lider tabeli zwyciężył na opolskim Toropolu z Orlikiem, choć Opolanie nie oddali go bez walki. Orlik przegrał z JKS GKS Jastrzębie 2:4.

Pierwszy gol dla gości z Jastrżębia padł w 5. minucie spotkania, a jego wykonawcą był Mateusz Danieluk. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 0:1 dla gości.

W drugiej tercji Orlik doprowadził do remisu po strzale Virolainena. Niedługo później - w 30 minucie Michał Plichta przeważył szalę zwycięstwa na stronę Jastrzębian. Na wynik 1:3 podwyższył Tomasz Kulas, jednak mimo kontrataków Orlikowi nie udało się zdobyć bramki.

W 55 minucie spotkanie Opolanie strzelili kontaktowego gola. Chwilę później - w ostatniej minucie meczu trener Orlika zdjął bramkarza, co skończyło się dla Orlika utratą kolejnego gola. Ostatecznie Orlik przegrał 2:4 z JKH GKS Jastrzębie.

Orlik Opole : JKH GKS Jastrzębie 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)

0 : 1 Mateusz Danieluk (Jan Steber) 5 na 5 04:36
    1 : 1 Stanisław Virolajnien (Vyacheslav Kozub-Joseph Harcharik ) 5 na 5 25:50
    1 : 2 Michal Plichta (Artem Bondarew) 5 na 4 29:51
    1 : 3 Tomasz Kulas (Michal Plichta) 5 na 5 32:16
    2 : 3 Jakub Wójcik (Łukasz Korzeniowski) 5 na 5 54:31
    2 : 4 Leszek Laszkiewicz (Richard Bordowski) 4 na 5 59:30

Orlik: Murray, Nobis- Kostek, Sordon, Szczurek, Szydło, F. Stopiński- Sznotala, M. Stopiński, Wójcik, Korzeniowski, Zwierz- Bychawski, Semyannikov, Virolainen, Harcharik, Kozub- Trawczyński, Duda, Resiak, Gawlik. Trener: Jacek Szopiński.

JKH: Zabolotny, Odrobny- Mat. Rompkowski, Nemeczek, Bordowski, Poldna, Laszkiewicz- Protivny, Aleksyuk, Danieluk, Steber, Plichta- Górny, Bryk, Kulas, Bondariev, R. Nalewajka- Pastryk, Kantor, Świerski, Ł. Nalewajka, Drzewiecki. Trener: Robert Kalebar.

2014-11-01 11:43:12 [79.231.218.*] id:1276906
    tiku: Napisała postów [37315], status [VIP] Reputacja
    Marniutko, trzeba woli walki i trenować więcej. Trening czyni mistrza:)

Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2014-11-01 18:48:22 [176.107.171.*] id:1276987
    Hubertus: Napisał postów [31356], status [VIP] Reputacja
    ...24/24h siedzieć przed kompem i pisać takie bzdety ...Trening czyni mistrza ...trzeba mieć "wolę" i lata treningu.
    2014-11-01 18:50:15 [83.29.189.*] id:1276988
    kgb14: Napisał postów [5385], status [VIP] Reputacja
    Hubertus w tym jesteś mistrzem i nikt Cię nie pobije :)
    2014-11-01 18:54:01 [79.231.218.*] id:1276989
    Ciebie, to nikt nie przebije w pisaniu bzdetów 24/24:D Podsumuj swoje liczniki z Janosika, Hubertusa, Boga, Benia i jeszcze wiele innych, a potem się odezwij...nawiedzony człowieku:D Z Ciebie trening, zrobił chorego człowieka:(
    2014-11-01 18:55:30 [84.194.106.*] id:1276991
    Boerin: Napisał postów [18676], status [VIP] Reputacja
    Ale !"srodek"! przeciez ty jestes zacofany! cz trzeba teraz przed kompem siedziec jak sie chce wejsc na Op24? buhahahaha :P)))))
    2014-11-01 18:55:35 [79.231.218.*] id:1276992
    Kgb, czyli nie tylko ja mam takie zdanie o nim:D
    2014-11-02 00:17:41 [176.107.171.*] id:1277150
    ...cyt:"Boga, Benia i jeszcze wiele innych,..."...hahahahahahahahahahaha
    2014-11-02 00:20:36 [176.107.171.*] id:1277151
    Dla totalnie nieznających się na sporcie osób ,tzw. LAIKÓW "produkujących" 24/24h bezsensowne post na każdy temat!!!...cyt: mati3050: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Orlik zagrał naprawdę dobry mecz,oby dalej tak walczyli ..."
    2014-11-01 19:45:54 [83.4.52.*] id:1277017
    mati3050: Napisał postów [2], status [żółtodziób] Reputacja