• 0
 
  • Autor: Seeb
  • Wyświetleń: 93956
  • Dodano: 2008-01-31 / 14:28
  • Komentarzy: 799

14-latka na filmie z dyskoteki

 
 
Od kilku tygodni po Opolu, z telefonu na telefon rozsyłany jest film nagrany na jednej z dyskotek w Opolu. Na nagraniu widać jak para nastolatków uprawia seks w toalecie. Jak się okazało, pijana nastolatka w czasie gdy nagrano film miała 14 lat. Sprawa trafiła na policję.

W tej sprawie jest ciągle wiele niewiadomych. - Pojawiają się pytania, kto nagrał film, oraz jak to możliwe, że nastolatka weszła do nocnego lokalu - będzie to przedmiotem śledztwa - mówi st. asp. Sławomir Szorc, rzecznik KMP w Opolu.

Nagranie powstało w grudniu ubiegłego roku, kiedy dziewczyna miała jeszcze 14 lat. Oznacza to, że chłopak z którym współżyła musi liczyć się z karą. Zgodnie z polskim prawem zabronione jest bowiem współżycie z osobą poniżej 15 roku życia. Grozi za to nawet do 10 lat więzienia. Młody mężczyzna sam jest jednak nieletni, odpowie więc przed Sądem Rodzinnym.

Na nagraniu widać, jak para uprawia seks w dyskotekowej toalecie. W materiale słychać np. jak dziewczyna mówi "Ale jestem naje...na". Wszystko zarejestrowała kamera umieszczona w telefonie komórkowym. Oddająca się miłosnym zabawom para zauważyła, że jest nagrywana dopiero "po wszystkim". Wtedy to ze strony osób nagrywających film było słychać "dalej, dalej, jedziesz...". Nagrany głos zapewne przyczyni się policji do ustalenia kto jest autorem materiału.

Film szybko rozprzestrzeniał się z jednego telefonu komórkowego na drugi. Wielokrotnie zamieszczono go także w internecie. Właśnie tam zobaczyła go matka dziewczyny, która sprawę zgłosiła na policję. Jej zdziwienie było ogromne. Jak się dowiedzieliśmy, dziewczyna wyszła z domu na spacer, a później miała być u koleżanki.

Nagrania trafiły także do znajomych pary nastolatków. - Wszyscy się ciągle z nich nabijają. Adam zmienił nawet kolor włosów, żeby być mniej rozpoznawalnym - mówi nasz informator.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.

Polub nas!

Chmura tagów