• 0
 
  • Autor: Greg
  • Wyświetleń: 25587
  • Dodano: 2013-10-23 / 05:50
  • Komentarzy: 0

Polaris poszukuje pracowników

 
 
Polaris poszukuje pracowników
 <i> </i>

Rusza nabór pracowników do budowanej pod Opolem fabryki amerykańskiego producenta pojazdów terenowych Polaris. Jest to jedna z największych inwestycji branży samochodowej ostatnich lat w naszym kraju. Załoga zakładu zostanie zrekrutowana m.in. przez agencję doradztwa personalnego Randstad do rozpoczęcia pracy fabryki w połowie 2014 roku zatrudnionych zostanie 350 osób. Nowy pracodawca na opolskim rynku zachęca kandydatów atrakcyjnymi zarobkami i perspektywą rozwoju w cenionej, przyszłościowej branży.


Mimo, że dopiero kilka tygodni temu położono kamień węgielny pod budowaną fabrykę Polaris, już teraz rozpoczynają się poszukiwania przyszłych pracowników do tej największej aktualnie inwestycji w regionie.

Plan rekrutacji zakłada zatrudnienie ok. 350 osób w początkowym okresie pracy fabryki, z perspektywą wzrostu liczby zatrudnionych w okresie kolejnych 2-3 lat nawet do 500 osób. Pracowników do powstającej fabryki rekrutuje m. in. agencja doradztwa personalnego Randstad, która właśnie zaczyna poszukiwanie kandydatów na różnorodne stanowiska. Uruchomiony jest także nabór chętnych do pracy na stanowiska produkcyjne, w których można brać udział za pośrednictwem specjalnie w tym celu stworzonej strony www.aplikujdopolaris.com.

W zakładzie Polaris zatrudnienie znajdą pracownicy o bardzo zróżnicowanym obszarze stanowisk. Jak wskazuje Krzysztof Adamus, odpowiedzialny za projekt Menedżer Regionu Randstad: - Poszukujemy całej załogi zakładu, co oznacza pełną gamę stanowisk i specjalizacji - zarówno osób, które na co dzień będą zajmowały się montażem przy liniach produkcyjnych, lakierników, spawaczy, techników utrzymania ruchu, jakości oraz liderów grup i inżynierów. Zatrudnienie znajdą entuzjaści branży, dla których praca z produktami Polaris będzie nie tylko okazją do rozwoju zawodowego, ale też da radość realizacji motoryzacyjnej pasji.

Dagmara Mytkowska, Dyrektor ds. Personalnych Polaris podkreśla: - Zatrudnionym pracownikom oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia, stabilną pracę w międzynarodowym otoczeniu i możliwości ciekawego rozwoju zawodowego w bardzo cenionej branży. Na początkowym etapie przewidujemy pracę w trybie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku, jednak ze względu na spodziewany poziom zamówień, planujemy z czasem wprowadzić tryb zmianowy – liczymy się z tym, że będziemy mieć ręce pełne pracy”

W fabryce budowanej w Podstrefie Opole należącej do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej będzie się odbywała produkcja różnego typu pojazdów terenowych Polaris, w tym quadów i takich, którymi kierowanie nie wymaga posiadania prawa jazdy. Nowa fabryka jest pierwszą produkcyjną lokalizacją spółki w Europie i będzie realizowała zamówienia całego regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Budowa zakładu jest elementem globalnego planu rozwoju Polaris i wynika z faktu, że zainteresowanie klientów produktami firmy na całym świecie systematycznie przerastało możliwości produkcyjne firmy. Zakończenie prac przygotowawczych i pełne rozpoczęcie produkcji jest planowane na czerwiec 2014 roku.

Osoby zainteresowane pracą na stanowiskach związanych z produkcją w Polarisie powinny zgłaszać się do biura Randstad w Opolu (ul. Kołłątaja 9/2, tel.: +48 77 446 10 73, opole@pl.randstad.com) lub korzystać ze strony internetowej www.aplikujdopolaris.com.


..:: artykuł sponsorowany ::..
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.