• 0
 
  • Autor: Seeb
  • Wyświetleń: 6628
  • Dodano: 2013-02-26 / 05:30
  • Komentarzy: 0

Zwrot podatku z zagranicy. TimeTax Pomoże Ci go rozliczyć!

 
 
Zwrot podatku z zagranicy. TimeTax Pomoże Ci go rozliczyć!
Jeśli pracowałeś legalnie za granicą w 2012 roku, teraz nadszedł czas by odzyskać swój nadpłacony podatek. Pomoże w tym firma TimeTax.

Prawie każdy kto pracował za granicą może odzyskać swój podatek. Dlaczego tak się dzieje? Kiedy pracowałeś za granicą Twój pracodawca potrącał z Twojego wynagrodzenia zaliczki na podatek, które odprowadzał do zagranicznego urzędu skarbowego. Wysokość zaliczki obliczana jest przy założeniu, że pracownik będzie zatrudniony przez cały rok oraz będzie otrzymywał taki sam dochód. Jeśli zatrudnienie nie trwa cały rok, występują przerwy w zatrudnieniu wtedy dochodzi do nadpłaty podatku. Do odzyskania jest więc różnica między tym co zostało potrącone z Twojej wypłaty a tym co faktycznie zagranicznemu fiskusowi się należy.
Teraz pozostaje tylko pytanie rozliczyć swój podatek samemu czy skorzystać z pomocy profesjonalnego biura zajmującego się rozliczaniem podatków zagranicznych?

Przepisy podatkowe są skomplikowane i odmienne w różnych krajach. Niewiele osób potrafi sobie poradzić z wypełnieniem skomplikowanych formularzy niezbędnych do rozliczenia z zagranicznym fiskusem dlatego lepiej skorzystać z pomocy osób zajmujących się rozliczeniami podatków zawodowo. Zlecając rozliczenie innym, dostarczasz jedynie dokumenty potrzebne do rozliczenia. Nie musisz natomiast głowić się, jak wypełnić deklarację, jakie ulgi możesz odliczyć, by jak najkorzystniejszy zwrot otrzymać, jak skontaktować się z zagranicznym urzędem gdy taki kontakt jest konieczny a Ty nie znasz na tyle dobrze języka… To wszystko zrobi za Ciebie firma, której powierzysz rozliczenie swojego podatku.

Jeśli jesteś właśnie na etapie poszukiwania rzetelnego biura, które rozliczy Twój podatek zapraszamy do skorzystania z usług firmy TimeTax. Rozliczamy podatki z Holandii, Niemiec, Austrii, Danii, Norwegii, Szwecji, Belgi, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanów Zjednoczonych. Ponadto zajmujemy się załatwianiem świadczeń rodzinnych z Holandii - Kinderbijslag i Niemiec – Kindergeld.

Jeśli pracowałeś w Holandii to oprócz rozliczenia podatku oraz załatwienia rodzinnego jesteśmy w stanie wyrobić numer SOFI dla Twojego partnera fiskalnego dzięki czemu będziesz mieć możliwość rozliczenia wspólnie z małżonkiem (tzw. rozłąkowe). Jeśli Twój pracodawca nie wydał Ci Jarografu możemy również odzyskać dla Ciebie Jarograf. Natomiast jeśli byłeś ubezpieczony w Holandii i nie korzystałeś z usług medycznych w tym kraju możemy dla Ciebie odzyskać dodatek do ubezpieczenia – Zorgtoeslag. Firma posiada Punkty Obsługi Klienta na terenie całego kraju. W naszym regionie jest ich aż 9, a wszystko po to by być jak najbliżej Ciebie.

Centrala w Opolu:
ul. Rejtana 5 (koło I Urzędu Skarbowego)
45-332 Opole
tel. 77/445 50 30
tel. kom. 793 830 142
strona internetowa: www.timetax.pl

Na Opolszczyźnie zapraszamy także do biur w Ozimku, Krapkowicach, Strzelcach Opolskich, Kędzierzynie - Koźlu, Nysie, Prudniku i Otmuchowie. Dokładne adresy można znaleźć na stronie internetowej www.timetax.pl.
..:: artykuł sponsorowany ::..


reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.