• 13
 
  • Autor: Greg
  • Wyświetleń: 4317
  • Dodano: 2013-02-12 / 10:01
  • Komentarzy: 98

Dziś ostatni dzień karnawałowego szaleństwa

 
 
Dziś ostatni dzień karnawałowego szaleństwa

Tak bawiliście się rok temu na "śledziku" w klubie Drake. (Fot. archiwum)

Dzisiaj śledź będzie konsumowany na wszelkie możliwe sposoby. Wielu imprezowiczów na pewno nie zapomni, że "rybka lubi pływać". Wtorkowy wieczór to okazja do szalonego imprezowania do białego rana. Zobaczcie, gdzie warto spędzić ostatnie godziny karnawału.

"Śledzik" kończy wyjątkowo krótki, tegoroczny karnawał. Już jutro Środa Popielcowa, która rozpoczyna 40-dniowy okres Wielkiego Postu. Przed tym okresem opolskie lokale zapraszają na ostatkowe imprezy.

W Klubie u Papy Musioła impreza pod hasłem "Śledzik lubi pływać". To okazja do zabawy w rytmie najlepszych hitów muzyki disco lat 80 i 90, pomieszanych z najnowszymi tanecznymi hitami. Za konsolą stanie DJ Filo.

Na śledzika po piracku zaprasza klub Drake. DJ Tom Tomsky zaprasza na wyjątkowe party z tanecznymi hitami wszechczasów. Big Ben przygotował specjalną ofertę drinków, a DJ James White - najgorętsze karnawałowe hity. Z kolei DJ eMCe oraz QIU zapraszają do podziemi Aqarium na ostatkowe party.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".