• 0
 
Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
Rozrywka

Opole

zaprasza na:

Czwartkowy Nightskating RoleOpole

12

lipca

2018

CZWARTEK

Opole
77 451 18 00
Opole
Ceny biletów

wstęp:

BRAK INFORMACJI

Start imprezy

start imprezy:

21:00

Rezerwacje

rezerwacje:

BRAK INFORMACJI

Co czwartek, w godz. 21:00 - 22:00
Opole Rynek
Rynek 1, Opole

Spotykamy się co czwartek - o 21.00 pod opolskim Ratuszem.

RoleOpole zaprasza na cotygodniowe nocne rolkowanie Czwartkowy Nightskating to mająca już 8 lat spontaniczna inicjatywa społeczna, którą jako stowarzyszenie wspieramy i w której bierzemy udział. W miarę możliwości staramy się zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom jednak pamiętajcie, że każdy jedzie na własne ryzyko i na własną odpowiedzialność.
Pierwsza, krótka pętla wiedzie trasą bezpieczną przez parki i alejki jest przeznaczona dla początkujących, którzy posiedli przynajmniej podstawową umiejętność hamowania.
Niektóre trasy są nie oświetlone na terenie Wyspy Bolko, przypominamy o zebraniu ze sobą jakiegoś oświetlenia, odblasków bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu .
Zaproszeni są wszyscy - mali i duzi, początkujący i zaawansowani rolkarze, niech tego dnia będzie nas jak najwięcej :)

Mapa pierwszej pętli i szczegóły

Druga odbywająca się ok. godziny później pętla to typowo freeride'owa wycieczka w nieznane na którą zapraszamy tylko osoby dobrze jeżdżące :) (min Plac Daszyńskiego, Kołłątaja, 1-go Maja, Katowicka, Grunwaldzka , Ozimka (niestety nie przez Tesco :), Oleska, Wodociągowa, Sosnkowskiego, Opole Skatepark, alternatywnie - Rest, Gekon :)