• 13
  • Autor: Seeb
  • Wyświetleń: 3261
  • Dodano: 2012-09-18 / 13:48
  • Komentarzy: 0

100 biletów na Zakopower i indeks na studia!

 
 
100 biletów na Zakopower i indeks na studia!
Wypożycz rower i jedź na start! W piątek 21.09 o godz. 16.00 spod siedziby Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu przy Kośnego 72, rusza na rowerach miejskich - Tour de WSB OPOLE, w którym nagrodami jest 100 biletów na niedzielny koncert Zakopower oraz indeks na studia!

Aby wziąć udział w zabawie należy wypożyczyć rower miejski (z punktów Opole Bike) i stawić się o 16.00 w piątek przed siedzibą WSB przy ul. Kośnego. Zadaniem uczestników jest zaliczenie wszystkich punktów premii lotnych i udokumentowanie ich na kuponie, oraz finisz na mecie przejazdu - opolskim Rynku o godz. 18-stej.

Pierwszych 100 uczestników, którzy spełnią warunki przejazdu i stawią się o godz. 18-stej na mecie i odpowiedzą na proste pytania dotyczące WSB, otrzyma bilety na niedzielny koncert zespołu ZAKOPOWER, który odbywa się w ramach akcji Pożegnanie Lata w opolskim Amfiteatrze. Dla jednego z uczestników Tour de WSB Opole, czekać będzie również indeks na pierwszy semestr studiów na WSB w Opolu (warunki, jakie musi spełnić uczestnik, zostały wyszczególnione w regulaminie).

Aby ukończyć Tour de WSB Opole, uczestnicy muszą zaliczyć następujące punkty : siedziba WSB ul. Kośnego, Wjazd na Bolko - mostek, ZWM - Górka Śmierci, Niemodlińska -SDH, Amfiteatr - wejście Barlickiego, PKP wejście główne oraz Meta Tour de WSB Opole Rynek- Ogródek Strych, gdzie na uczestników czekać będą zimne napoje. Całość zakończy wspólna fotografia uczestników Tour de WSB Opole wraz z rowerami. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Szczegóły wydarzenia - kliknij !


..:: artykuł sponsorowany ::..


reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.