• Dodano: 2012-09-11 / 18:50
    • Komentarzy: 11

Ogólnopolski sukces strażaków z Raszowej

(Fot. arch. prywatne)

Reprezentanci trzech drużyn OSP Raszowa stanęli na podium podczas IV Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Pożarniczych, rozgrywanych w miniony weekend w Białej Podlaskiej. Drużyna trenowała kilka razy w tygodniu już od marca.

Do ogólnopolskich zawodów zakwalifikowały się trzy drużyny Ochotniczej Straży Pożarnej z Raszowej. Kobieca Drużyna Pożarnicza (grupa A) zajęła 2 miejsce wśród 17 startujących ekip, Kobieca Drużyna Pożarnicza (grupa B) stanęła na najwyższym miejscu podium, wygrywając z 5 innymi załogami, a sekcja czynna (grupa A) zajęła 3 lokatę na 18 startujących drużyn.

- Ile potu zostało wylanego na treningach wiedzą najlepiej Ci, którzy ćwiczyli, ale warto było. To kolejny ogromny sukces po Mistrzostwach Polski z 2008 i 2011 roku, gdzie drużyny OSP Raszowa zajęły również miejsca na podium - cieszy się Marcin Murlowski, prezes OSP Raszowa. Murlowski podkreśla, że sukces to zasługa m.in. dopingujących załogi kibiców, wśród których był nawet starosta strzelecki Józef Swaczyna.

Wszystkie trzy drużyny ochotników z Raszowej zakwalifikowały się na Międzynarodową Olimpiadę Pożarniczą CTIF, która odbędzie się w lipcu przyszłego roku we Francji.

2012-09-11 22:17:22 [109.243.33.*] id:912825
    widziałem ich dzisiaj w tv, konkurencja drabiny hakowe, masakra kilka sekund i chłop od nich wlazł na trzecie piętro

2012-09-11 22:22:07 [83.29.52.*] id:912826
    Ctx: Napisał postów [36], status [rozkręca się] Reputacja
    to nie te zawody
    2012-09-11 21:12:34 [83.30.188.*] id:912781
    ravyr: Napisał postów [490], status [starszy pismak] Reputacja
    ...a raz trenowali w PeGieeRze o ile dobrze kojarzę?...

2012-09-11 19:50:22 [93.181.160.*] id:912717
    Supermen: Napisał postów [4999], status [VIP] Reputacja
    Supermen:):):)))))))))))))

Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2012-09-11 20:03:09 [93.181.160.*] id:912729
    druga fota, pięć kobiet do jednego węża.
    cenzor: Napisał postów [246], status [maniak] Reputacja
    a u mnie strażacy amatorzy spuszczają paliwo ze swojego strażackiego superomobila w tym iz na wezwanie co 2- 3 raz potrafią sie zebreać.... nazwiska do wgladu policji